Technologia

Zobacz jak to robimy.

Oferujemy towar tylko najwyższej jakości z gospodarstw sadowniczych o długoletnich tradycjach uprawy drzew owocowych i wysoko wyspecjalizowanym procesie produkcji.

Członkowie naszej grupy posiadają Certyfikaty GLOBALGAP, lub posiadają certyfikaty Integrowanej Produkcji. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą zdrowotność oraz jakość owoców, które charakteryzują się optymalnym wybarwieniem, jędrnym miąższem oraz twardą skórką. Wszystkie nasze owoce są regularnie badane na pozostałości pestycydów.

Dysponujemy elektronicznymi liniami sortującymi z wodnymi rozładunkami, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać surowym wymaganiom jakościowym stawianym przez naszych odbiorców. Nasza najnowsza linia do sortowania firmy Greefa posiada wbudowany elektroniczny system wag i kamer weryfikujący owoce pod względem wagi, średnicy, koloru oraz jakości. Za jakość odpowiada specjalny program komputerowy IQS który analizuje każdy owoc.

Linie do konfekcjonowania wyrobów pomagają nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze jabłka trafiają na półki sklepów i supermarketów w wielu miastach. Dysponujemy nowym parkiem samochodów przystosowanych do przewozu żywności co pozwala nam na zachowanie dużej mobilności, skrócenie czasu realizacji dostaw do minimum przy jednoczesnym zachowaniu racjonalnych kosztów produkcji i transportu.

Dzięki stałej współpracy z profesjonalnymi firmami konsultingowymi oraz zaopatrywanymi przez nas sieciami handlowymi staramy się utrzymać najwyższej klasy standardy obowiązujące producentów żywności. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów według zasad HACCP oraz standardu IFS. Jesteśmy w stanie dostarczyć duże partie jednolitego towaru w krótkim czasie, w dowolnym opakowaniu. Specjalizujemy się w obsłudze hurtowej wymagających klientów.

Dzięki wprowadzeniu w 2014 roku systemu zarządzania ERP - Prodflow, Euroflow, Traceflow posiadamy pełną identyfikowalność od gotowego produktu, poprzez wysyłkę, pakowanie, sortowanie, dostawę, producenta aż po kwaterę z której pochodzi.